Ви є тут

Розклад руху приміських поїздів (Рівне)

Розклад руху приміських поїздів через станцію Рівне

№ поїзда

Маршрут

 приб.

відпр.

6284

Рівне - Могиляни

 

12:20

6286

Рівне - Шепетівка-1

 

17:36

6351

Здолбунів-Пас. - Луцьк

05:24

05:30

6352

Луцьк - Здолбунів-Пас.

06:37

06:50

6329/6330

Здолбунів-Пас. - Сарни

06:57

07:07

6341/6342

Сарни - Здолбунів-Пас.

07:04

07:11

6384

Красне - Здолбунів-Пас.

07:43

08:00

6354

Ковель-Пас. - Могиляни

08:30

08:32

6353

Здолбунів-Пас. - Ковель-Пас.

08:49

08:53

6343/6344

Сарни - Здолбунів-Пас.

09:54

09:57

6283

Шепетівка-1 - Рівне

10:42

 

6356

Луцьк - Здолбунів-Пас.

10:56

10:58

6333/6334

Здолбунів-Пас. - Удрицьк

12:43

12:47

6285

Могиляни - Рівне

14:46

 

6359

Здолбунів-Пас. - Ковель-Пас.

15:10

15:13

6358

Луцьк - Здолбунів-Пас.

17:22

17:25

6361/6362

Здолбунів-Пас. - Ковель-Пас.

17:23

17:30

6335/6336

Здолбунів-Пас. - Удрицьк

17:34

17:37

6094/6093

Львів - Здолбунів-Пac.

18:03

18:19

6389/6390

Горинь - Здолбунів-Пас.

18:20

18:27

6366

Ковель-Пас. - Здолбунів-Пас.

19:18

19:22

6337/6338

Здолбунів-Пас. - Сарни

20:14

20:16

6363

Здолбунів-Пас. - Луцьк

21:02

21:04

6349/6350

Удрицьк - Здолбунів-Пас.

22:28

22:36

Додати новий коментар

Вхід через Google