Громадські активісти виявили у Рівному ще одне незаконне будівництво, яке пов`язують з «Набережним кварталом». Будівельні роботи без дозволів ДАБК розпочали на місці колишнього хлібозаводу, що на вулиці Кіквідзе, 66.
Пошуки об`єкту на Кіквідзе розпочалися після того, як журналісти перевіряли причетність «Набережного кварталу» до будівництва житлового будинку на Пагорбі Слави. Адже про зв`язок будівництва з цією торговою маркою повідомила заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.
Джерела Четвертої влади розповідають, що зателефонувавши нещодавно до центру продажів "Набережного кварталу" у Рівному, отримали інформацію, що саме на Київській (де Пагорб Слави - авт.), можна оплатити будівництво житла. Однак коли до центру продажу зателефонувала журналіст Четвертої влади (це сталося після того, як скандал з захопленням землі на Пагорбі Слави набув розголосу- авт.), і представилася потенційним покупцем, їй запропонували долучитися до будівництва житла на Кіквідзе, "на місці колишнього хлібзаводу, на руїнах якого зараз розпочинається будівництво".
Громадські активісти проінспектували цю ділянку. І переконалися - хоча будівельного паспорту об`єкта немає, будівельні роботи чи підготовчі до будівництва роботи таки ведуться. Територія колишнього хлібзаводу закрита ворітьми, які дуже схожі на ті, що закривають доступ до Пагорбу Слави.
- Видно ще стару будівлю розбирають, а на вході вже стоять нові ворота, схожі на ті, що на Пагорбі Слави. Старий паркан частково обгороджений металевим каркасом, на який вочевидь вчеплять такі ж листи, як на пагорбі, - пише громадський активіст Олександр Мельничук, який навідався на цю територію. - Ніяких табличок чи чогось схожого на паспорт об`єкту, що сповіщало б про будівництво чи реконструкцію, на місці робіт, звісно, немає.
В рівненській інспекції державного архітектурно-будівельно контролю підтверджують: ніяких погоджувальних для будівництва дозволів на Кіквідзе, 66 ніхто не брав. Обіцяють навідатися на об`єкт.
Начальник Управління Держкомзему в м. Рівному Роман Гресько розповів ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ, що територія на Кіквідзе, 66 - це 87 соток земель комунальної власності, переданих ще 2007 року в оренду на 50 років ВАТ "Концерн Хлібпром" для обслуговування хлібозаводу, побутових та виробничих приміщень.
Наразі ж, згідно довідки ЄДР, діяльність ВАТ "Концерн Хлібпром" припинена.
- 4 просмотра
