Громадянка Росії 29 жовтня госпіталізовано через дорожньо-транспортної пригоди на трасі "Київ-Чоп" біля с. Привільне Дубенського району Рівненської області.
Про це повідомив представник відділу ДАІ УМВС у Рівненській області.
За його словами, близько 19:40 на 369 кілометрі траси "Київ-Чоп" автомобіль Citroen DS3 на великій швидкості в'їхав у причеп автомобіля "КамАЗ", завантажений цукровим буряком, який виконував маневр розвороту у передбаченому для цього місці.
За кермом автомобіля Citroen DS3 перебував 65-річний житель Московської області, який разом зі своєю дружиною, також жителькою Московської області, поверталися з Німеччини.
За попередніми даними, росіянин вирішив обігнати "КамАЗ" з лівої сторони, використавши для цього смугу для розвороту транспортних засобів, і не дотримувався крайньої правої смуги руху.
Citroen DS3 врізався в переднє ліве колесо причепа.
Під час зіткнення в салоні автомобіля спрацювали подушки безпеки, які врятували життя водію та пасажиру.
В результаті ДТП дружина водія з травмами була госпіталізована в реанімацію Дубнівській районної лікарні, сам водій від зіткнення майже не постраждав.
У автомобіля в результаті зіткнення була розбита передня частина, а також його засипало цукровим буряком.
- 6 просмотров