До порталу «ЧаРівне.інфо» звернулася стурбована жителька Рівного Галина Брицька.
Уже близько місяця пенсіонерка живе без світла. В усьому звинувачує «Рівнеобленерго», яке мовляв, неправомірно відімкнуло електропостачання.
За словами пані Галини, колізія розпочалася ще у квітні минулого року. До квартири навідались двоє чоловіків, які представились співробітниками «Рівнеобленерго» та заявили, що у жінки борг.
- Прийшли ці хлопці та сказали, що я винна їм 230 гривень. Але ж я все сплачувала вчасно. Такого бути не може. У мене лічильник і я роблю свої підрахунки. Вони аж ніяк не збігаються із тими, що мені показали, - каже Галина Брицька.
Як доказ жінка надає розрахунки «Рівнеобленерго» та власні.
На цьому конфлікт вичерпаний не був. Першого жовтня до рівнянки знову ж таки прийшли співробітники «Рівнеобленерго» із начебто заміною пломби. А три тижні назад пані Галина узагалі залишилась без світла.
- Не надававши ніяких попереджень, вони заявили, що в нас ще один борг – в 146 гривень. Вимкнули світло. Сказали, що якщо не згідні, то подавайте в суд, - додає Галина Брицька.
Жінка не бажає миритися із «такою несправедливістю». Каже, що ходила в Управління з прав споживача, зверталася кілька разів до начальника «Рівнеобленерго» Оксани Мокрик, особисто писала їй заяву. Проте все безрезультатно.
- Я приходжу, а мене навіть ніхто не хоче слухати. Наші підрахунки нікому там не потрібні. Що там за бардак робиться. Я не можу на них знайти управи. Я пенсіонерка, і не можу кожен раз фінансувати цю Мокрик, - бідкається рівнянка.
Натомість в обленерго стверджують, що в споживача Брицька Галина на сьогодні існує підтверджена дебіторська заборгованість в розмірі 146 грн.37 коп.
- У разі несплати за спожиту електричну енергію на 30 день після отримання споживачем попередження енергопостачальник має право відключити споживача від електричної мережі. Зважаючи на те, що оплата у вказані терміни проведена не була, 12.04.2011 року електропостачання було припинено. Пані Брицька Галина не зверталась до Товариства для врегулювання питання і оплати заборгованості, а самовільно відновила постачання електричної енергії, порушивши цим Правила користування електричною енергією для населення - пояснили в ПАТ Рівнеобленерго.
Утім, пані Брицька не хоче погоджуватися з такими закидами, тому пішла у Прокуратуру. Там, за словами пані Галини, дії «Рівнеобленерго» визнали неправомірними:
- Нам сказали, що ми правильно зробили, звернувшись до журналістів. В обленерго думали, що у нас двоповерховий будинок. Нам порекомендували подавати позовну заяву, - констатує Галина Брицька.
Разом з тим, пенсіонерка не проти вирішення конфліктної ситуації шляхом компромісу. Для неї ж бо найважливіше, щоб увімкнули світло. Якщо ж вирішити конфлікт не вдасться, то пані Брицька подаватиме до суду.
- 4 просмотра




